אש ב Roccbox גז או עץ

לטאבונים מוסקי עץ יש אפקט מהפנט ובישול באש זה משהו שאנו בני האדם עושים מזה אלפי שנים. הם לגמרי גונבים את ההצגה ומהווים נושא מובטח לשיחה עם האורחים שלכם, שבאופן בלתי נמנע יתקבצו סביב להביט  מקרוב.

Roccbox נועד לספק את הטוב ביותר משני העולמות; היכולת לבשל עם עץ עבור חובבי המסורת, לצד מבער גז ייחודי עבור אלו שמחפשים דרך נוחה יותר לבישול, ​​ולכן לא מפתיע שלעתים קרובות אנחנו נשאלים “מה עדיף?”

התשובה היא שלשתי האפשרויות יש את היתרונות והחסרונות שלהם, ולכן קיבצנו קצת יותר מידע שיסייע לכם להחליט בעצמכם…מבער הגז

מבער הגז של Roccbox מיועד לאנשים שרוצים למצות את מלוא ההנאה של בישול בטאבון אבן ועדיין ליהנות גם מנוחות אופטימלית. מה שנפלא בבישול עם גז הוא האחידות והבקרה שיש לכם כדי להבטיח שבסיס הפיצה שלכם ייצא מהתנור פריך באופן מושלם כל פעם ושמנות הבשר והדגים שלכם יתבשלו גם הן באופן מושלם לחלוטין.

אתם מודאגים שלא תשיגו את אותו טעם נפלא של בישול בעץ על ידי בישול בגז? אז אל תדאגו. חלק מהפיצריות המובילות בעולם בחרו להשתמש בתנורים מקצועיים מופעלים בגז כדי לייצר את קרום הפיצה הנפוליטנית המנומר והיפהפה ואת מנות הירקות והבשרים הצלויים, העסיסיים ומזילי הריר שלהם.

מבער העץ

מבער העץ של Roccbox מפיק עשן שנותן לאוכל טעם ייחודי שלא ניתן להשיג בתנור רגיל. תוספת עשן זו תורמת להפליא לכל מנת בשר, דגים, לחם ופיצה. אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים לעשות הוא להוסיף חופן של עשבי תיבול ריחניים טריים (כגון רוזמרין או תימין) למבער העץ ממש רגע לפני שהמנה מוכנה. אין תחרות לטעם העשבי ומעט מעושן שתהליך זה מייצר!