בישול בטאבון מעולם לא היה כל כך פשוט
מרץ 20, 2022
/
מאת:
מערכת 450°C

אם בישול ואפייה מהווים עבורם חוויה ייחודית ושוברת שגרה, כדאי שתכירו את הטאבון הביתי. הוא יאפשר לכם להכין מגוון מאכלים מיוחדים על אבני השמוט, עם יכולת לשלוט בטמפרטורה הכללית בחלל התנור. טאבון ביתי בחצר הבית יאפשר לכם להוציא את השף שבכם החוצה ולארגן ערבי אפייה ייחודים לחברים ולמשפחה, כי טאבון זה לא רק אפייה, זה עולם שלם של חוויות

אם אתם נמנים עם האנשים שיודעים להעריך את הארומה האותנטית והמנחמת של מאכלים הנאפים בתנור, אתם נמצאים במקום הנכון. אם בעבר טאבונים ביתיים היו נגישים לאוכלוסייה מסוימת, בגלל גודלם המאסיבי, הקושי לנייד אותם ממקום למקום וגם המחיר הגבוהה שהם צריכים לשלם עבור העונג הקולינרי.

היום, עם התפתחותה של הטכנולוגיה לאורך חמישים השנים האחרונות, גם תחום הטאבונים השתכלל לטובה, וכולנו יכולים להנות מזה. היום תוכלו למצוא טאבונים איכותיים, קלים לניוד ואחסון ובלי לוותר על הארומה הייחודית שהאוכל נספג בו במהלך האפייה בטאבון.

 

טאבון אפייה ביתי – מה הסיפור?

טאבון אפייה ביתי יספק לכם עולם גדול של חוויות וטעמים חדשים. עם היכולת להגיע לטמפרטורות גבוהות בהרבה בהשוואה לתנור הביתי הרגיל, יעמדו לרשותכם אפשרויות בישול רבות. בין אם כשתרצו לאפות מאפים, כמו פיצה, צליית דגים ובישול ארוך של בשרים וירקות.

ממה עשוי הטאבון הביתי?

רוב הטאבונים בנויים מנירוסטה המורכבת מכמה שכבות ומצופה בשכבת בידוד איכותית וקרמית. חלקו הפנימי של הטאבון מורכב מאבני שמוט המהוללות, סוג האבן הייחודי הזה אוגר ומפזר אותו בצורה אחידה על כל המשטח. אפייה על אבני שמוט מעניק לאוכל ארומה קדומה ומעושנת.

כיום, הטאבונים בנויים במדים קטנים ונוחים יותר, איכות וקומפקטיות הולכים יד ביד. היופי הסוגי הטאבון הללו הוא שתוכלו לקחת אותם איתכם אם אתם רוצים לצאת לקמפינג בסטייל, או להציב אותו במקום אסטרטגי בחצר.

איך זה עובד?

הטאבון הנייד מסוג רוקובוס לדוגמה, נוח לניוד על ידי אדם אחד, ומגיע ל- 450 מעלות, ניתן להפעיל אותו באמצעות גז או עצים. נוח לתפעול ולשימוש ומגיע בעיצובים מדליקים.

לטאבון הביתי מתלווים סוגים שונים של מבערי אש, לכל אחד מהמבערים יעוד מעט שונה. הראשון הוא מבער הגז, הוא יספק לכם חווית אפיה ובישול שיקלעו לכם בדיוק לטעם. במבער השני אין משחק גדול של טמפרטורות, הוא בעל להבה אחידה וקבועה מה שיוצר חלל אפייה מאוזן וקבוע.

אילו מאכלים ניתן להכין בטאבון?

אנחנו לא נגזים אם נגיד שטאבון פותח עולם שלם של אפשרויות, אם חווית האפיה, ויותר מזה הטעם, מלהיבים אתכם, הטאבון הביתי זה הדבר שאתם צריכים. קל וזול מאד לתפעל אותו. בין יכולותיו רבות, היכולת להגיע לטמפרטורה של 450 מעלות ובפיזור חום אחיד, המאפים האיטלקיים שלכם יהיו מוכנים תוך ארבע דקות.

חום הטאבון יכול להיות מצוין גם לצלייה של דגים, בשר וירקות. תופתעו לגלות יכולות צלייה מופלאות, שיעניקו לתבשילים שלכם עסיסיות וטעם עשיר.

כשחדשנות ומסורת נפגשים

הטאבון הביתי מביא את החדשנות לשיפור איכות החיים, עם מבנה קל משקל, אסתטי, נוח לתפעול ונשיאה יחד עם שיטת האפייה המסורתית על אבני שמוט שמפיחים באוכל חיות וטעם, הייחודיים לטאבונים. מדובר במוצר בעל רמת גימור גבוהה ויכולות אפייה מסורתית לא פחות ממצוינת.

כמה מילים לסיכום

הטאבון הוא אחד מאביזרי הבישול שאתם ממש רוצים בחצר ביתכם, אם ערבי אפייה משפחתיים ובישול נוח ואותנטי נשמע לכם מלהיב. הטאבון הביתי מהווה מקום מפגש קולינרי המאחד בין אנשים רבים סביב הדבר הטוב ביותר והוא, אוכל ייחודי.