וואלה ניוז – משנים סדרי טאבון

המוטו: להעלות את רף הבישול בארץ.
האמצעי: הנגשת טאבונים איכותיים ואביזרים נלווים למסעדות ובתים פרטיים.
המטרה: ליהנות מתוצאות קולינריות גבוהות במיוחד.
ההישג: הובלת שינוי תרבותי משמעותי בתחום הטאבונים בישראל

טאבון לבישול ביתי עולם של אפשרויות

כשבישול הופך מתחביב למקצוע התוצאה היא חברה שמייבאת לישראל את הטאבונים הטובים בעולם. טאבון הוא כבר מזמן לא רק אטרקציה חביבה של פיתות וסמבוסק בלבד. טאבונים הם תנורים שעובדים בחום גבוה של 400C ומשמשים לאפיית פיצות, לחמים שטוחים ולחמי מחמצת , צליה של בשר, דגים וירקות ובישול של נתחי בשר גדולים או סירי תבשילים בחום צבור לאורך שעות ארוכות.

למעשה טאבון מרחיב את אפשרויות הבישול והיצירה הקולינרית ללא גבולות.

מה צריך לדעת על טאבונים?

טאבונים בעיצוב דקורטיבי ופונקציונלי מתאימים בגדלים שונים גם למטבחים ביתיים וגם למטבחים מקצועיים מסעדות, פיצריות, מאפיות מלונות וקייטרינג לאירועים. הם מיוצרים באיכות מעולה מאבן שמוט שאוגרת חום רב ומבשלת את המאכלים בזמן קצר יחסית. בתחילת הדרך הטאבונים היו בעיקר במטבח המקצועי ובשנים האחרונות ניתן לראותם בבתים רבים בחצר, במרפסת על הגג או אפילו לקחת לפיקניק בטבע.

בשורה חדשה לתרבות הבישול והאירוח

הטאבונים שלנו מיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם  ומתאימים לאנשים שאוהבים לארח וליהנות מבישול איכותי, ייחודי ויצירתי, כל הדגמים שלנו משלבים תכנון וייצור פונקציונלי מאוד וחסכוני באנרגיה, יחד עם עיצוב מרהיב שהופך אותם לאטרקציה בכל מקום. הטאבונים שלנו הפזורים בכל פינה בארץ מהווים מקור של הנאה, עניין וחידוש בתרבות הבישול והאירוח שישראלים גם ככה אוהבים..

שירות וציוד נוסף

לצד הטאבונים אנחנו מייבאים את  כל האביזרים הנלווים שאפשר לחלום עליהם מלושים, ארגזי התפחה, שפכטלים לבצק וגלגלי חיתוך מחבתות וסירים המתאימים לחום הגבוה של הטאבון, מרדים, כפות סיבוב ומברשות לניקיון. הטאבונים נוחים לתחזוקה ולניקוי ומנקים את עצמם בחום הגבוה של 450 מעלות. השירות של החברה ניתן לפני ההתקנה בייעוץ לבחירת הטאבון המתאים לכל צורך, בעת ההתקנה ובהדרכה ובשירות תיקונים לכל תקלה. ומלווה בסדנאות התמחות שונות על ידי שפים מקצועיים.


לקריאת המאמר המלא לחץ כאן


unnamed

Bravo 60 black