טאבון למאפיה

מעניין לראות שלמרות שדברים משתנים וככל שאנחנו מתפתחים יותר בתרבות האירוח והפנאי שלנו, אנחנו למעשה חוזרים לאחור ומעריכים את המסורת ואת השיטות של פעם. זה קורה גם בבישול, כשאנחנו מוקפים במאסטר שפים בכל מקום ככל שאנחנו מגלים יותר חומרי גלם טובים באמת ומעדנים את החך שלנו אנחנו בוחרים לחזור לשיטות הכנה איטיות, עתירות עבודה עצמית, אמנם, אבל פשוטות כל כך בהיגיון שלהן ובטכניקה. אנחנו עוברים לשיטות שמציעות ללקוחות שלכם אוכל ייחודי ואיכותי באמת, שהם מוכנים לשלם עליו ובסופו של דבר זו השורה התחתונה.
למה טאבון כל כך מבוקש?

אנשים מצפים למצוא במאפיות ובבתי אוכל מקצועיים את מה שהם רגילים לצרוך בעצמם בבתים הפרטיים, והיום זה אוכל גורמה גם במוצרים הפשוטים ביותר. נכון שאין עדיין טאבון ביתי לכולם, אבל זה הולך ונפוץ ולפחות המודעות ליתרונות שיטת האפייה הזאת גדלו מאוד. הביקוש למאפים טובים באמת גדל כך שטאבון למאפיה הוא מתקן שעוד ועוד בתי עסק מכירים בערך שלו לא רק להילה הרומנטית של המקום אלא גם לתוצאות העסקיות שלו ולעקומת המכירות. המוצרים שמכינים בטאבון כזה הנחשבים לאהובים ופופולריים במיוחד ולא פלא שאנחנו מוצאים אותם בכל מקום. כשיש כל כך הרבה לגיטימציה למאפי טאבון ולא רק פיתות וסמבוסק, אלא גם פיצות ולחמים אפויים כהלכה, ברור למה מאפיות רבת מחפשות מתקן מקצועי כזה כדי לספק את הביקוש הגובר.

מה תוכלו למצוא בהיצע?

טאבון למאפיה הוא מוצר בישול שגם מספק שואו והוא מוקד התרחשות ולא רק עבודה, לכן, הטאבונים מעוצבים בצורה כזאת שיהיו גם מעוצבים ומתאימים להצבה במרכז המאפייה או המסעדה, כך שאפשר גם לתפעל אותם בקלות ותוך כדי הכשרת האדם המתאים לעבוד אתו במהירות יחסית. הטאבונים יכולים לפעול על גז ו/או עצים, תלוי במיקום ובמטרה שלו וכמובן במה שמתאים למסעדה. חברת 450°C היא הטובה והמקצועית ביותר בתחום זה, ומציעה טאבונים ותנורי פיצה מעולים ואיכותיים, נייחים ואסתטיים להעמדה בכל מקום. החסכון באנרגיה שלהם היא שיקול חשוב ולכן יש לכם גם מנגנוני שליטה על כל פרמטר, ממהירות הסיבוב ועד הטמפרטורה. חברת 450°C היא חברה ותיקה בתחום ולכן מכירה את כל הדרישות והמטרות של המאפיות שזקוקות לטאבונים ולתנורי פיצה.

עמידות ויעילות

המבחן האמיתי של טאבונים הוא בזמן העבודה שלהם שתלוי בחומרים שמהם הם עשויים. החומר הטוב ביותר לאפייה הוא כמובן אבן השמוט, שצובר את החום הגבוה ומאפשר אפייה טובה ומלאה כשהמאפים והפיצות יוצאים כמו שצריך, ובדיוק כמו שתכננתם. הבעירה מושגת על ידי שיטות שונות כל ההטאבונים משולבים מבער גז עם אפשרות להוסיך עצים על מנת לקבל את האפקטים החשובים ואת הטמפרטורה הנכונה שנצברת בחלל המתקן. המתקן עצמו בטיחותי ומתאים להצבה גם במרכז בית העסק והמאפייה ובכך הוא הופך לאביזר דקורטיבי ומוקד עניין והפנינג שמתאים גם לאירועים. בטאבונים הטובים ביותר יש אפשרות לבקרת חום חכמה שמתאימה לצורכי העסק ולשעות הפעילות שלו ובכך הם מוסיפים ערך לרכישה שלהם. אפשר לעבוד נון סטופ גם במקומות שפועלים שעות רבות בתפוסה גבוהה כדי לענות על ביקוש רב מבלי להתפשר על איכות המאפים ומבלי לאבד מהחום הרצוי

לא רק אפייה

היתרון הגדול של שיטת הטאבון הוא שמדובר באמת בשיטת בישול ולא רק אפייה. במאפיות של פעם היו מטמינים סירים לבישול ארוך לאחר האפייה, היום נעשה שימוש בטאבון לצורך בישול מגוון רחב של מאכלים במסעדות שרוצות להגיש בתפריט שלהם ירקות, בשרים ודגים בבישול אטי וארוך. המגמה היום היא להעדיף ולהעריך מקומות שמגישים זאת משום שזה מתאים מאוד לאורח החיים הנהנתני ולהתפתחות הקולינרית המהירה שיש בישראל כבר שנים רבות. עסקית, יש כאן הזדמנויות רבות לכל מי שרוצה לגוון את התפריט של המסעדה שלו ולהבטיח לסועדים את המנות המובחרות האלה.

הכשרה והתאמה

מסעדה או מאפייה שרוצות להוסיף טאבון לעסק שלהם יכולות לקבל הכשרה והתאמה של הטאבון הטוב ביותר למטרות שלהם. הייעוץ לוקח בחשבון את הכוונות שלכם בפיתוח התפריט, מבנה המסעדה והצרכים שלכם וביחד אפשר לבנות את מוקד ההתרחשות הקולינרית הבאה במאפייה. שלכם. לאחר תכנון התפריט ולמידת התפעול והתחזוקה של הטאבון תוכלו להתחיל להציע ללקוחות שלכם את התענוג המוכר של ניחוח מאפים טרי במסעדה ובמאפייה.

אם מעניין לכם ואתם רוצים ללמוד עוד אנחנו תמיד לשרותכם..מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל הדרכים המקובלות תמיד נשמח לענות, ללמד, לשתף, להמליץ ולכוון.

כי גם אנחנו למדנו דבר או שניים במהלך השנים.

077-9973779 info@450°C.com