1 מיליון $ גויס תוך 1 חודש

אז על מה כל המהומה ואיך כל זה התחיל..
מכתב מחברת Roccbox ללקוחותיה ומשקיעיה הראשונים..מאז הצטרפו אלפים בכל העולם וגם כאן בישראל

אפריל 2016

ובכן, מה נוכל לומר? זה היה חודש פנטסטי עבורנו כאן במשרדי Roccbox באמת לא העזנו לדמיין את רמת העניין והתמיכה שקמפיין ההשקה שלנו זכה לה במהלך 4 השבועות האחרונים. גייסנו למעלה מ-1,000,000 $ תוך חודש אחד וקיבלנו למעלה מ-2,000 הזמנות לRoccbox ממדינות בכל רחבי אירופה, ארה”ב ומכל פינה בעולם.

הודות להצלחה המדהימה והעניין האדיר להם זכה הקמפיין שלנו, החלטנו להמשיך לקבל הזמנות דרך אינדיגוגו באמצעות שירות ה- InDemand שלהם. אז אם אתם מכירים מישהו שאולי פיספס את ההזדמנות להזמין Roccbox, ידעו אותו! הוא עדיין יכול לרכוש Roccbox בהנחה ממחיר המחירון. כמו תמיד, ההזמנות שלנו תטופלנה על בסיס של הראשון להזמין הראשון לקבל, והיות ויש לנו כבר עודף של 2,000 הזמנות, ככל שתקדימו להזמין, כן ייטב!


מרגע שהישגנו את היעד שלנו (תוך פחות מ -9 שעות!) עוד במרץ 2016, התחלנו לערוך את הסידורים הנדרשים כדי להתחיל בייצור מיידי. אנחנו מארגנים את חומרי הגלם כדי להתחיל להטביע חלקים ולוודא שהם מוכנים להרכבה. כפי שהדברים נראים, אנחנו בדרך הנכונה. מנהל הייצור שלנו מרקוס כבול לשולחן שלו והכל מתקדם בהתאם ללו”ז! נקפיד ליידע אתכם לגביי כל צעד לאורך תהליך הייצור כולו!

לבסוף, אנחנו מבקשים להודות לכולכם שוב על תמיכתכם יוצאת הדופן ב – Roccbox. החודשים הקרובים יחלפו במהירות שיא ומהר מאוד תמצאו את ה Roccbox שלכם על סף דלתכם.

צוות Rocckbox

מה קרה מאז..

אנחנו ב 450°C עקבנו והאמנו ב Roccbox מהרגע הראשון בו נחשפנו לפרסומים כשחברת האם היתה מוכנה קפצנו לאנגליה להכרות אישית, גילינו אנשים מקסימים ועסק משגשג ומאז אנחנו שותפים לדרך. מכולה ראשונה הגיעה לארץ בקיץ 2017..מאז הגיעו רבות, והיום Roccbox לוקח חלק בחיי היום יום של אלפי משפחות ועסקים קטנים כאן בארץ.

מוזמנים להצטרף לחגיגה,
צוות Roccbox ישראל