ספר הטאבון

לרכישה מאובטחת

עכשיו זמין לרכישה באתר!

יותר מ־80 מתכונים לבישול ולאפייה בטאבון של טובי השפים, הבשלנים והאופים בישראל. הוא מיועד לאלה שמתרגשים מאוכל, מאנשים ומאש.

בישול בטאבון פותח אינספור אפשרויות לאוכל טעים, מענג ומשמח. “ספר הטאבון” מבקש להפיץ את תרבות הטאבון ולספר את הסיפור של כלי הבישול שובה הלב והכל כך מיוחד הזה. הספר מחולק לשלושה פרקים, לפי סוגי החום השונים (טמפרטורות) שבהם אפשר לבשל בטאבון. בכל פרק מוצגות טכניקות הבישול המרכזיות, המתאימות והנכונות לאותו חום – צלייה, בישול, אפייה, גריל ועוד – ובכל פרק תמצאו מגוון של מנות לאירוח: פיצות, מאפים, לחמים, מנות ראשונות, עיקריות, צמחוניות, טבעוניות, וכמובן קינוחים.

אסף גרופר: בשלן, יזם והבעלים של 450°c
חיים יוסף: יוצר וצלם אוכל

מתכונאים ראשיים: אבנר לסקין, בת חן דיאמנט
שפים אורחים: דולב אללי, יובל אלחדף, חיים כהן, מיכל חביביאן, עומר עילוואן, רז רהב, תומר אגאי, תומר טל.

עריכה: מרב סריג. סטיילינג: אוריה גבע. עיצוב ספר: סטודיו קרן וגולן

8 שפים אורחים
80 מתכונים
מתאים לכל טאבון
צילומים מרהיבים
3 פרקים לפי טווח טמפרטורה
"בטאבון אתה מכניס משהו, מסתכל עליו, מסובב אותו, מקרב לאש, מרחיק מהאש. אתה כל הזמן בקשר עם הדבר הזה ומנהל איתו דיאלוג- זה משהו שאתה נמשך אליו ומתמכר אליו.״ שף חיים כהן

“אתה מזמין אורחים, מדליק אש והיא מהלכת קסם – כולם רוצים לבשל בה ולאכול ממנה. פתאום מתפתח מעין אירוע מתגלגל, שאין לך מושג מה יקרה בו, אבל אתה בוטח בטאבון שלך ובחומרי הגלם שהכנסת לתוכו. אתה מבשל באש בטמפרטורות גבוהות מאוד, בלי פחד ומתוך המון הנאה וסיפוק –ואתה יודע שיצא טעים”
(אסף גרופר)

גלריה
מעוניינים בפרטים נוספים?
מלאו את הפרטים שלכם כאן, ואנו נחזור אליכם בהקדם
לרכישה מאובטחת