טאבון ביתי

DOME

חדש בישראל - טאבון Dome אפייה, צלייה, עישון ואידוי - ביצועים חדים באריזה מההמת. תעשו מקום לאש שבפנים.

רוקבוקס
Roccbox

טאבון נייד עובד ב 450 מעלות , מופעל בגז או עץ קל ונוח לשימוש. מוכן לעבודה ב 15 דקות ואופה פיצה ב 90 שניות מתאים לכל בית ומיועד לשימוש במרפסת או בפיקניק מוכן ומאובזר לעבודה עם כל מה שצריך.

קרא עוד »
Clementino

חדש, קומפקטי ועוצמתי. לבחירה 4 צבעים יפהפיים. רק להניח על משטח עבודה או מטבח חוץ ולהתחיל לעבוד. מתחמם במהירות ל 400c ומעולה בהכנת פיצות, פוקאצ’ות, סטייקים דגים וירקות.

קרא עוד »
Clementi Forni

חדש, מודרני ויפהפה ומגיע בשני צבעים מרהיבים, בעל מעמד עצמאי או מתאים לכל משטח רק להניח ולהתחיל לעבוד. מתחמם במהירות ל 400c ומעולה בהכנת פיצות, פוקאצ’ות, סטייקים דגים וירקות.

קרא עוד »
טאבון בראבו
Valoraini Bravo 60,75

עיצוב מודרני ויפהפה ולא צורך בבנייה או התקנה מורכבת זהו התנור המושלם לבישול ואירוח ביתי. פיצות ופוקצ’ות מתפצחות בפה, בשר, דגים וירקות צלויים וגם אפיית ככרות לחם ריחניים, צליית נתחי בשר גדולים, דגים שלמים ותבשילים.

קרא עוד »
טאבון-טוסקנה
Valoriani Toscana

סדרת טאבונים בעיצוב איטלקי יפהפה מוסקים בגז, עץ או במשולב .לאירוח מושלם מגוון ומלא בסטייל. אפשרות לעיצוב ייחודי ומרהיב לבקשת הלקוח, התקנה קלה ונקייה בכל גינה או מרפסת עמיד לאורך שנים.

קרא עוד »
Valoriani TOP

סדרת טאבונים בעיצוב קלאסי, הפועלים על גז עץ או במשולב בעל תא אפייה מרווח במיוחד המתאים לכל חלום קולינרי שלכם, בשר דגים עופות ירקות וכמובן אפייה הכל ייצא מושלם. קל להתקנה, לתחזוקה ולתפעול.

קרא עוד »
Gringo

חדש בישראל מבית Clementi Forni איטליה, יצרנית הטאבונים האיכותיים המיובאים לארץ בלעדית על ידי חברת 450c – שולחן גריל ייחודי עם פלנצ’ה איכותית GRINGO מעוצב מפלדת קורטן יפהפיה ומתאים לכל גינה או חצר. נדלק בקלות והופך כל אירוח לחוויה חברתית מיוחדת וגם טעימה במיוחד!

קרא עוד »